Team

Het team

Fysiotherapeuten

Merte Broos
merte@fysiotherapieeuropa.nl
BIG nummer: 89914412404

Aanwezig
Maandag, dinsdag, vrijdag

Specialisaties en/of aandachtsgebieden

  • Chronisch Zorgnettherapeut (COPD, Covid-19, Astma)
  • Triggerpointtherapie (Dry Needling)
  • Triggerpointtherapie (manueel)
  • Medical Taping
  • Valpreventie

Wim Gijzen
wim@fysiotherapieeuropa.nl
BIG nummer: 39033660704

Aanwezig
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Specialisaties en/of aandachtsgebieden

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Manueel therapeut

Railda Groeneveld
railda@fysiotherapieeuropa.nl
BIG nummer: 59065644804

Aanwezig
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Specialisaties en/of aandachtsgebieden

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Manueel therapeut
  • Triggerpointtherapie (Dry Needling)
  • Mulligan A, B & C
  • Schouderspecialisatie (volgens dr. Cools methode)

Joram Uitdewilligen
joram@fysiotherapieeuropa.nl
BIG nummer: 09044159604

Aanwezig
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Specialisaties en/of aandachtsgebieden

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Chronisch Zorgnettherapeut (Claudicatio Intermittens)
  • Triggerpointtherapie (manueel)
  • Triggerpointtherapie (dry needling)
  • Leefstijlcoach
  • Medische trainingstherapie (MTT)
  • Bewegen met Arthrose

Nikki Kanters
nikki@fysiotherapieeuropa.nl
BIG nummer: 69915329304

Aanwezig
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Specialisaties en/of aandachtsgebieden

  • Triggerpointtherapie (dry needling)
  • Valpreventie
  • Chronisch Zorgnettherapeut (Osteoporose)

Gülay Dirmikci
gulay@fysiotherapieeuropa.nl
BIG nummer: 69057483304

Aanwezig
Maandag, donderdag

Specialisaties en/of aandachtsgebieden

  • Algemeen Fysiotherapeut

Tim Nijssen
tim@fysiotherapieeuropa.nl
BIG nummer: 29929364604

Aanwezig
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Specialisaties en/of aandachtsgebieden

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Minor Sports and Physical Therapy



Diana van Vliet
diana@fysiotherapieeuropa.nl
BIG nummer: 89044616904

Aanwezig
Maandag, donderdag

Specialisaties en/of aandachtsgebieden

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Bekkenfysiotherapeut

Receptie

Suus Diemeer

Sharon Uitdewilligen

Nikita Kruijer

In memoriam

Translate »